SKYCAMP 4x 3.0

Ten pocit, kdy se najednou zúží zornice, zatají dech a rozbuší srdce. Ten pocit, že jste objevili nedotčené zákoutí přírody, kterému se nevyrovná žádný hotelový pokoj. A pak radost, že s úctou a pokorou k té panenské kráse můžete složit hlavu právě tady.

Vylepšení oproti předchozí verzi

  • Nová vylepšená okna (nyní stahovací nikoliv rolovací)
  • Nová barva – tmavě šedý stan a černá pláštěnka
  • Jednodušší a rychlejší zamykání
  • Uvnitř stanu mapa světa
  • Vylepšená matrace – 9 zónová se zabudovanou izolační vrstvou a kondenzační podložkou

Jedna minuta a bydlíte

Najděte si své vysněné místo, zaparkujte a během minuty je SKY4X rozložený.

Na cesty s rodinou

SKY4X svou velikostí dovoluje přenocovat dvěma dospělým a dvěma dětem. Bez problémů se do něj vejdou i tři dospělí anebo můžete jet jen ve dvou a královsky se ve stanu rozvalovat při pozorování hvězd.

Design, co zaujme

SKY4X na Vašem autě nebude žádným rušivým elementem. Naopak, složený má na střeše auta uhlazený aerodynamický design, který obdržel cenu Red Dot Design. Vybrat si můžete z pěti barev, tak aby co nejlépe ladil s Vaším autem.

Vhodný pro většinu aut

Stan je vytvořený tak, aby se dal připevnit na většinu aut. S váhou pouhých 72 kg umožňuje instalaci téměř na všechny střešní nosiče na trhu.

Usnout pod hvězdnou oblohou

Promyšlený je každý detail stanu. Potěší Vás tak střešní okno, které Vám přes den dodá porci světla navíc a v noci se můžete kochat výhledem na oblohu. Svrchní nepromokavou vrstvu stanu je možné srolovat, což umožní proudění více vzduchu dovnitř stanu.

Kvalita, kterou oceníte

Za SKY4X stojí roky práce a soustředění se na každý detail. Výsledkem je jedinečný střešní stan, který nabízí pohodlí na cestách, snadnou instalaci, promyšlený design i nejvyšší možnou kvalitu použitých materiálů. SKY4X je certifikovaný mezinárodními standardy ISO 9001 (management kvality) a ISO 14001 (management životního prostředí).

Aerodynamický, dvouvrstvý skořepinový obal

Tvrdý skořepinový obal SKY4X je vyroben z vláknových kompozitů a má dvě vrstvy, které mu dodávají větší pevnost, izolaci a zabraňují srážení vody.

Plástvová hliníková podlaha

Podlaha SKY4X je vyrobena z vysoce odolných plástvových panelů hliníku, které jsou lehké a zároveň dostatečně silné, aby unesly až 2 tuny. Díky tomu si můžete dopřát pohodlný spánek v jakémkoliv terénu.

Stan z pevného plátna

Na stan bylo použito pevné, prodyšné plátno ze směsi polyesteru a bavlny. Stan i zipy jsou voděodolné a pro extra ochranu proti dešti je tu i horní odnímatelná vrstva. Použité materiály zabraňují srážení vody uvnitř stanu, udrží ho tak vždy v suchu.

Odnímatelný stan

Stan se dá od podlahy snadno odejmout. V létě jej můžete nahradit lehčím stanem a když se Vám plátno po několika letech užívání opotřebí, nic se neděje, prostě si jen dokoupíte novou svrchní vrstvu stanu bez toho, abyste si museli kupovat celý nový SKY4X.

Smysl pro detail

Záleží nám na každé drobnosti, protože jsou to právě maličkosti, které dělají celek jedinečný a lepší. Proto má náš stan několik vychytávek, které určitě oceníte:
– Tří vrstvé okno, které si můžete uzpůsobit jakýmkoliv podmínkám
– Nám na míru vyrobené zámky z nerezové oceli
– Vnitřní háčky, na které můžete zavěsit držák na obrazovku nebo svítilnu

SKYCAMP 4X pod lupou

Velikost při zavření: 138x218x32 cm

Velikost při otevření: 210x218x110 cmv

Velikost matrace: 210x190x4 cm

Délka žebříku: Standard 211 cm / Dlouhý 239 cm / XL doplňující 268 cm
Jak si vybrat žebřík? Výšku měříme od země po horní část střešního nosiče. Pro výšku do 211 cm volíme žebřík standard, do 239 cm dlouhý a do 268 cm XL

Celková váha: 70 kg

Nosnost stanu: 408 kg – závisí také na specifických váhových limitech Vašeho střešního nosiče

Nosnost žebříku: 150 kg

Rychlostní limit: 110 km/h

Požadovaná nosnost pro střešní nosič při jízdě: 75 kg

Odolnost proti větru: 64 km/h testováno / 32 km/h doporučeno

Barevná provedení: černá, bílá, šedá, rocky černá

 

Cena:
Černý lesk, bílá: 105.000 Kč
Rocky black (černý mat): 109.000 Kč

Pojďte do toho

Nastal čas stát se vypravěčem příběhů, co píší cesty a dálky? Vyberte si u nás své vybavení a můžete balit!

    Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajú