AIOKS (All-In-One Outdoor Kitchen System)

Hostina každý den

Náš originální kuchyňský set udělá radost všem milovníkům dobrého jídla, protože je skladný, funkční a praktický.

Rozložitelná venkovní kuchyňka

Má stůl až pro 4 osoby a disponuje také 2 hořáky, které jsou kompatibilní s butanem i propanem. Namontujte své oblíbené vybavení a ušetřete místo ve svém vozidle. Kompatibilní se všemi after-market doplňky na trhu.

Snadno složitelný

Celý kuchyňský systém se dá snadno složit do praktické hliníkové krabice. Nejen stůl se sporákem, ale veškeré vaše nádobí a potraviny bez problémů uschováte uvnitř. Ušetříte si tak místo v autě i čas hledáním všech kuchyňských nezbytností a ingrediencí.

Váží pouze 9 kg

Můžete jej tak lehce přenášet a pro snazší manipulaci jsme přidali i široká gumová kolečka a rukojeť.

Z odolného materiálu

Hlavním materiálem celého systému je hliník s práškovou povrchovou úpravou, aby byl set pevný a přitom lehký. Mysleli jsme i na údržbu stolů. Ty jsou vyrobeny z nepromokavé březové překližky a dají se tak snadno čistit.

Ceník

Kuchyňka (AIOKS – černá, červená): 11 940,-

Led světlo: 4 490,-

Chladící taška: 1 410,-

Organizér: 910,-

Teleskopický držák (tyč): 760,-

Pojďte do toho

Nastal čas stát se vypravěčem příběhů, co píší cesty a dálky? Vyberte si u nás své vybavení a můžete balit!

Objednejte si iKamper AIOKS – Vaši společnost na cestách! Užijte si nezávislou kuchyňskou stanici, která vám poskytne veškeré vybavení pro pohodlné vaření a přípravu jídla při vašich dobrodružstvích v přírodě. S kompaktním designem a praktickými funkcemi je AIOKS ideální pro každou outdoorovou výpravu. Navštivte iKamper.cz a získejte svou vlastní AIOKS pro nezapomenutelné chvíle plné dobrého jídla a zábavy na cestách

    Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajú